ARTYŚCI

Co możemy Ci zaoferować w ramach ParadoxPower
Jesteś osobą niepełnosprawną? z może śpiewasz, tańczysz, piszesz, malujesz, komponujesz, tworzysz, fotografujesz, jesteś poetą, tworzysz rękodzieło, jesteś aktorem, kabareciarzem...albo blogerem? A może jeszcze nie odważyłeś się zacząć tworzyć, próbować, szukać? Jeśli czytasz ten tekst, właśnie dotarłeś do celu. Nie szukaj dalej, to MY Szukamy Ciebie!
 
Właśnie stworzyliśmy Platformę Internetową www.ParadoxPower.pl, miejsce rozpowszechniania i promocji twórczości osób z niepełnosprawnością oraz grup integracyjnych. Jesteśmy tacy, jak Ty! Od lat tworzymy z niepełnosprawnymi Kabaret Absurdalny i Kabaret Drzewo a Gada. My działamy na estradzie, a jak Ty siebie wyrażasz? Cokolwiek robisz w jakiejkolwiek dziedzinie sztuki, jesteśmy po to, by to pokazać!
 
ParadoxPower ma zapewnić:
  • promocję uzdolnionej grupy artystów z różnego rodzaju niepełnosprawnościami z dziedziny muzyki, teatru, kabaretu, poezji, malarstwa, filmu, fotografii itp.,
  • dostęp do twórczości i produktów stworzonych przez artystów,
  • dotarcie z ofertą kulturalną również do osób niepełnosprawnych, które są pozbawione na co dzień możliwości bezpośredniego kontaktu z kulturą i sztuką, wymiana doświadczeń amatorskich grup muzyczno-kabaretowo-teatralnych z zawodowymi artystami.
Chcemy dotrzeć z Twoją ofertą artystyczną do szerokiego grona odbiorców zarówno w regionie województwa śląskiego, ale również do odbiorców w całej Polsce i na całym świecie. Naszym celem jest integracja społeczna poprzez sztukę osób pełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami.
 
Chciałbyś podzielić się swoim doświadczeniem, a co ważniejsze rozpowszechniać swoje dokonania i twórczość na naszej platformie? To dobrze trafiłeś. Będziemy na bieżąco informować o Twoich dokonaniach artystycznych, organizowanych wydarzeniach z Twoim udziałem, tworzyć galerię, promować Cię, czyli wszystko to, co chciałbyś pokazać światu na temat Twojej drogi artystycznej.
 
Pokaż Swój talent i wyobraźnię szerszej publiczności. Nie chowaj swojego talentu do szuflady. Naszym marzeniem jest zorganizowanie w przyszłości festiwalu artystycznego z Twoim udziałem. Poznajmy się zatem i zintegrujmy!

Wszystko co musisz zrobić to skontaktuj się z nami drogą mailową na adres: sztuka@paradoxpower.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 304 732 oraz +487 518 080 687.
 
Zapraszamy do współpracy każdego. U nas Cię zobaczą i przekonają się jak i co tworzysz!
 
Jeśli skończyłeś czytać ten tekst, wiesz już, że nie jesteś u celu – najlepsze cele dopiero przed Tobą. A może z radością będziemy mogli powiedzieć – przed nami? Pokażmy się i twórzmy z Power’em :)

Zespół ParadoxPower

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem